امام جمعه اهل سنت کنارک:
شکست مقاومت فلسطین هدف اصلی اجلاس منامه/ بیت المقدس پایتخت فلسطینیان باقی خواهد ماند
امام جمعه اهل سنت کنارک گفت: نشست منامه بزرگترین گام خائنان برای ضربه زدن به مقاومت مردم فلسطین است تا اسرائیل بتواند به راحتی قبله اول مسلمانان جهان را نابود کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از چهاربهاران، مولوی عبدالملک ملکی پور در گفت و گو با چهاربهاران با باطل خواندن اقدمات خصمانه ترامپ در خصوص بیت‌المقدس افزود: فلسطین هیچ پایتختی جز بیت المقدس ندارد و مردم فلسطین تا کسب تمام حقوق خود از مقاومت دست بر نخواهند داشت.

وی با صهیونیستی خواندن طرح معامله قرن عنوان کرد: اجلاس منامه طرحی صهیونیستی است و هدفی جز افزایش فشار به مردم فلسطین ندارد و لذا خیانات برخی جوامع عربی نتیجه‌ای برای طراحان نخواهد داشت.

امام جمعه اهل سنت کنارک ادامه داد: دلیل اصلی بسیاری از این فشارها پایبندی ملت ایران به حمایت از آرمان قدس شریف است و البته به فرموده مقام معظم رهبری ملت ایران نیز شکستی بی سابقه را بر بانیان فشارها و تحریم‌های بی سابقه تحمیل خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه این کنفرانس با هدف ادعایی برای ترغیب سرمایه‌گذاری در مناطق فلسطینی انجام شد تاکید کرد: به‌دعوت بحرین و آمریکا به‌عنوان اولین گام برای اجرای بخش اقتصادی «معامله قرن» برگزار شد تا با هزینه ۵ میلیارد دلاری، کرانه باختری را به نوار غزه متصل کند ولی اینها از نظر ما پذیرفتنی نیست.

مولوی ملکی پور تشریح کرد: هدف اصلی ارتباط‌گیری میان اعراب و اسرائیل پذیرش حاکمیت رژیم صهیونیستی بر قدس و سرزمین‌های اشغالی است تا در نهایت به این خروجی برسند که قدس، پایتخت اسرائیل است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست