ماموستا شیخی
صبر، مقاومت و تقوا، مکر و توطئه دشمنان را خنثی خواهد کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ماموستا شیخی امام جمعه ثلاث باباجانی در مراسم کوهپیمایی طلاب و روحانیون که در بقعه ویس قرنی برگزار شد بیان داشت: نقش روحاینت در جنگ تحمیلی بسیار اثرگذار بوده و در تمامی عرصه ها از دین و نظام صیانت کردند.

امام جمعه ثلاث باباجانی تصریح کرد: دفاع مقدس عرصه جانفشانی رزمندگان و طلاب و روحانیون بود، این قشر با روحیه ای خستگی ناپذیر در جبهه های حق علیه باطل در برابر هجوم دشمن ایستادگی کردند.

این مسئول بیان داشت: اگر وجود روحانی شجاع و بابصیرتی چون امام خمینی (ره) نبود امروز انقلاب پابرجا نبود، گرایش ها و قومیت های مختلف در ایران به برکت وجود و محوریت اسلام با هماهنگی و همدلی در کنار یکدیگر پاسدار اسلام هستند.

وی در ادامه افزود: گردهمایی بزرگ مسلمانان در نمازهای جمعه به واسطه وجود روحانیت برگزار می شود و این گردهمایی سبب آگاهی و بصیرت هرچه بیشتر مسلمانان خواهد شد.

ماموستا شیخی عنوان داشت: در اقصی نقاط جهان اگر کلمه اسلام مطرح باشد موفقیت در آن جامعه بارز و آشکار است، تمسک  به قرآن و اسلام سبب پیروزی و سربلندی مسلمانان خواهد شد.

امام جمعه ثلاث باباجانی ابراز داشت: تفرقه و ایجاد اختلاف میان اقوام در ایام جنگ تحمیلی قطعأ سبب شکست و نابودی انقلاب و اسلام می شد اما به برکت حضور روحانیت و شجاعت ملت ایران، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروز به قدرتی در منطقه و حتی جهان تبدیل شده است.

این مسئول یادآور شد: اگر مسلمانان هم صدا و همدل باشند قطعأ آمریکا و استکبار جهانی هیچ غلطی نمی تواند بکند، صبر و مقاومت و تقوا، کید و مکر  و توطئه دشمنان را خنثی می کند.

ماموستا شیخی در پایان گفت: روحانیت در اورامانات گل سرسبد انقلاب بوده و همواره در عرصه های مختلف پیشگام است و با تمام توان در صحنه باقی خواهد ماند.

 

فهرست