شناسه خبر: 57132

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=57132

امام جمعه سنندج
ضرورت اتحاد و همبستگی مسئولان و مردم در راستای تحقق شعار سال
امام جمعه سنندج گفت: مسئولان کشوری و استانی در سال جدید در راستای تحقق شعار سال؛ جهش تولید و رفع مشکلات محرومین و مردم گام بردارند و در خدمت‌رسانی به مردم شب و روز نشناسند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا فایق رستمی دیدار با فرمانده سپاه بیت المقدس با تبریک سال نو و مبعث پیامبر گرامی اسلام(ص) و قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی سپاه بیت‌المقدس در مبارزه با ویروس کرونا در استان اظهار داشت: حقیقتاً زحمات تمام سبزپوشان جای تقدیر دارد.

وی گفت: این‌روزها نیروهای سپاه بیت‌المقدس همانند همیشه در کنار مردم مشغول به خدمت‌رسانی در جهت آرامش و آسایش مردم گام بر داشته، که این رویکرد ارزشمند و قابل تقدیر است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: گرچه در این بیماری کرونا تعدادی زیادی از هم‌وطنان مبتلا و قربانی شدند، اما تمام ملت و مسئولان دولتی، نظامی و انتظامی بار دیگر به دشمنان نظام ثابت کرده که با «وحدت و همدلی» در تمام مشکلات کنار هم بوده و هیچ‌گاه پشت یکدیگر را خالی نمی‌کنند.

وی از تلاش‌های پرستاران، پزشکان و کادر درمانی برای مقابله با ویروس کرونا در استان تشکر کرد و افزود: انتظار می‌رود مردم برای مبارزه‌ با این ویروس منحوس در خانه بمانند و از سفرهای نوروزی و رفت‌وآمد در سطح شهر اجتناب کرده و همه مسئولان مربوطه نیز در جهت پیشگیری از شیوع این بیماری تلاش کنند.

ماموستا رستمی تاکید کرد: باید همه مسئولان کشوری و استانی در سال جدید در راستای تحقق شعار سال؛ جهش تولید و رفع مشکلات محرومین و مردم گام بردارند و در خدمت‌رسانی به مردم شب و روز نشناسند.

فهرست