به همت شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان
ضیافت افطاری در حوزه علمیه محمدیه تالش برگزار شد/ گزارش تصویری
به همت شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان با دعوت از مسئولین شهرستان تالش، متنفذین و علمای شیعه و سنی در مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش ضیافت افطاری  برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل از گیلان به همت شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت این استان با دعوت از مسئولین شهرستان تالش، متنفذین و علمای شیعه و سنی در مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش ضیافت افطاری  برگزار شد.

این مراسم که با هدف ایجاد و تحکیم وحدت و صمیمیت بین علمای شیعه و سنی برگزار شد، پس از اذان و اقامه نماز جماعت به ضیافت افطار منتهی شد و مهمانان در کنار یکدیگر در محفلی ساده و صمیمی روزه خود را افطار کردند.

در این مراسم حجت الاسلام علی‌رضا حسین‌پور ، مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان، ضمن خیر مقدم به حضار و تشکر از حضورشان در آن محفل دوستانه، با تاکید بر استمرار برگزاری چنین نشست هایی، اینگونه محافل را موجب ایجاد همدلی و نزدیک علما به یکدیگر خواند و از جمع حاضر به خاطر تلاش های مستمر در مناطق اهل سنت استان در زمینه های فرهنگی و اجتماعی و تحکیم وحدت تقدیر تشکر نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست