امام جمعه اهل سنت فنوج:
طرح جهاد همبستگی ملی، کاری عالمانه و در راستای سیاست مردمی بودن بسیج است
مولوی سید علی قریشی گفت: امید است مردم عزیزمان همیشه در کار های خیر ثابت قدم باشند زیرا بهره رسانی به دیگران وظیفه ی شرعی و انسانی ماست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان؛ وقتی سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه سپاه تا آخرین لحظه در خدمت مردم سیل‌زده است، اعلام کرد به‌منظور کمک به سیل‌زدگان کشور طرح جهاد همبستگی ملی در کشور اجرا می‌شود شاید کمتر کسی فکر می‌کرد که این طرح بتواند آغازی بر پایان درد و آلام سیل‌زدگان باشد. طرحی که در آن هر مسجد در سراسر کشور ساخت یک منزل مسکونی و هر کاسب تأمین یک کالای اساسی را عهده‌دار خواهد شد و در مجموعه بانک‌های کشور، هر بانک ساخت یک مدرسه را تقبل می‌کند. حالا از اکثر استان‌ها خبر می‌رسد جهاد همبستگی ملی، روز‌های خوشی را به همراه دارد و با اعلام آمادگی اقشار مختلف، می‌توان در کمترین زمان، خرابی و ویرانی‌های سیل را از چهره کشور زدود.
مولوی سید علی قریشی امام جمعه اهل سنت فنوج در این خصوص ابراز داشت: این اقدام از ناحیه بسیج مستضعفین کاری عالمانه و در راستای سیاست مردمی بودن بسیج و سپاه می باشد.
وی افزود: اینکه مردم شریک در خیر و ثواب امداد رسانی یکدیگر شوند و یک ارگان ارزشی به مثل سپاه و بسیج عامل اجرایی و منظم شدن آن بگردد تحسین برانگیز است و موجب تشکیل روحیه ای همگانی برای انجام کار های خیر می شود.
وی خطاب به ملت شریف ایران ابراز داشت: امید است مردم عزیزمان همیشه در کار های خیر ثابت قدم باشند زیرا بهره رسانی به دیگران وظیفه ی شرعی و انسانی ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست