نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:
طلاب باید از معنویت و شرایط تحصیلی موجود نهایت استفاده را ببرند
آیت الله محامی در سفر به منطقه سیستان از حوزه های علمیه خواهران شهرستان زابل بازدید و با طلاب خواهر این شهرستان دیدار نمود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ، نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه شهرستان زاهدان در سفر به منطقه سیستان از حوزه های علمیه خواهران شهرستان زابل بازدید و با طلاب خواهر این شهرستان دیدار نمود.
آیت الله مصطفی محامی با حضور در حوزه‌ علمیه فاطمیه دوره دیپلم خواهران شهرستان زابل در دیداری با طلاب، برنامه ریزی تحصیلی و تهذیب را مهمترین فاکتور موفقیت یک طلبه عنوان داشت و گفت: طلاب باید از معنویت و شرایط تحصیلی موجود نهایت استفاده را ببرند و از فرصت ماه رجب برای ارتقا معنوی و نورانیت خود بهره مند گردند.
وی در ادامه ماه رجب را مقدمه‌ای برای کسب فیض بیشتر در ماه رمضان توصیف نمود و گفت: ماه رجب ماهی است که در آن باید نورانیت لازم برای ورود به ماه رمضان و تبلیغ دین را کسب نمود و  این مطلب با تهجد شبانه و دستورالعمل های عبادی میسر می گردد.
آیت الله محامی در ادامه کار حوزه‌های علمیه را به جهت کادرسازی برای دین مبین اسلام ریشه‌ای توصیف نمود و گفت: مدارس علمیه از قدیم الایام کانون علم و فقه و تربیت در حوزه جان روح مردم بوده اند.
نماینده مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان در بازدید از مقطع سیکل مدرسه الزهرا سلام الله علیها شهرستان زابل طلاب را به سپاسگزاری قولی و فعلی از خداوند توصیه نمود و گفت: از فرصت های زندگی در جهت تعالی و تبلیغ دین بهره مند شوید و با برنامه‌ریزی اوقات خویش را مدیریت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست