طی بیانیه ای: مدیر حوزه علمیه الصدیق و امام جمعه اهل سنت بیرجند، اقدام نابخردانه آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در لیست گروه های تروریستی را به شدت محکوم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان مولوی غلام حیدر فاروقی در ابتدای بیانیه خود با بیان اینکه آمریکا و هم پیمانان او در همه جای دنیا دست به جنایت می زنند اظهار داشت: تروریستی خطاب کردن نیرویی که در طول حیات خود مدافع مظلومان و ستم دیدگان بوده است نشان از خوی ددمنشانه این کشورها دارد.

در ادامه این بیانیه آمده است:

سالیان سال است که آمریکای جنایتکار و استکبار جهانی به دنبال ایجاد فتنه در جهان خصوصا در  خاورمیانه بوده و  در پی مشتعل نمودن آتش فتنه در منطقه می باشند و هر از چند گاهی دشمنی خود را  با امت اسلامی خصوصا ملت ایران آشکار می نمایند .

از آن جا که خودشان و هم پیمانانشان‌ چون اسرائیل تروریست هستند و تروریست ها را تربیت نموده و در کشور های اسلامی دست به جنایت و کشتارهای بیرحمانه می زنند در اقدامی نابخردانه نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروه های تروریستی قرار داده اند که ما این اقدام را به شدت محکوم می نمائیم.

آمریکا بداند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران یک نیروی مردمی و انقلابی است که از بطن جامعه برخواسته و دستاوردی بزرگی برای ملت ایران است و نیرویی است که از امنیت ایران در مقابل گروه های تروریسم ودیگر دشمنان این ملت وانقلاب دفاع می کند.

چنین اقداماتی از سوی دشمنان به جز متحد شدن همه نیروهای انقلابی وعزت وسربلندی نیروهای محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چیز دیگری به دنبال نخو اهد داشت ودر پایان شرمندگی بر ای خود آمریکا ورئیس جمهور نادانش خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست