عبدالسلام: توجیهات سخنگوی ائتلاف عربی درباره رسوایی ویدئوی اخیر مضحک است
سخنگوی انصارالله یمن اعلام کرد که توجیهات سخنگوی ائتلاف عربی درباره رسوایی ویدیوی حمله به سایت موشک‌های نیروهای یمنی در بندر الحدیده خنده‌دار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنتبه نقل از ایسنا، محمد عبدالسلام، سخنگوی انصارالله یمن در توییتی نوشت: اظهارات ترکی المالکی، سخنگوی ائتلاف عربی درباره توجیه رسوایی ویدیوهای موشک‌هایی که وجود ندارند، خنده‌دار و ترحم برانگیز است.

وی گفت: این اظهارات برای سرپوش گذاشتن بر رسوایی مربوط به انتشار یک ویدئو درباره هدف قرار دادن سایت موشک‌های نیروهای یمنی در بندر الحدیده ایراد شد. این اظهارات ترکی المالکی که به قول خودش اشتباه حاشیه‌ای بوده همان چیزی است که قربانیانش غیرنظامیان هستند و هر بار به عنوان نتیجه این تجاوز ظالمانه تکرار می‌شود. این بزرگترین اشتباهی است که با حمایت آمریکا علیه ملت ما مرتکب می‌شوند.

اخیرا ائتلاف متجاوز عربی به سرکردگی عربستان سعودی ویدئویی را منتشر کرد و مدعی هدف قرار دادن سایت موشکی انصار الله در حدیده شد اما پس از بررسی مشخص شد که این ویدئو بخشی از یک مستند آمریکایی است.

المیادین در این باره گزارش داد؛ صحنه‌های منتشر شده توسط ائتلاف متجاوز عربی نشان می‌دهد که این صحنه‌ها بخش‌هایی از مستند آمریکایی است که در سال ۲۰۱۰ درباره تهاجم به عراق منتشر شده است.

 

فهرست