عالم اهل سنت شهرستان باخرز:
عشق و ارادت به اهل بیت پیامبر جز ارکان اعتقادی اهل سنت است
مولوي رحيم نامدار گفت: امروز نقطه اشتراك اهل تشيع و تسنن محبت اهل بيت(ص) به ويژه حضرت علي بن موسي الرضا(ع) است و مسلمانان مي بايست حول اين محور اساسي حركت كنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان، مولوی رحیم نامدار از علمای اهل سنت خراسان در گفتگو با خبرنگار این روابط عمومی با اشاره به حدیث پیامبر اکرم(ص) در رابطه با عظمت جایگاه اهل بیت(ع) اظهار داشت: نبی مکرم اسلام(ص) می فرماید، أَهْلِ بَیْتِی فِیکُمْ کَمَثَلِ سَفِینَهِ نُوحٍ (ع)، مَنْ دَخَلَهَا نَجَا، وَ مَنْ تَخَلَّفَ عَنْهَا غَرِقَ که این نشان از جایگاه ویژه اهل بیت(ع) در عالم هستی است.

وی افزود: امروز نقطه اشتراک اهل تشیع و تسنن محبت اهل بیت(ص) به ویژه حضرت علی بن موسی الرضا(ع) است و مسلمانان می بایست حول این محور اساسی حرکت کنند.

این عالم اهل سنت منطقه باخرز با اشاره به ارادت ویژه اهل سنت به اهل بیت رسول الله به ویژه امام هشتم(ع) تصریح کرد: این عشق و علاقه در تمامی ارکان زندگی اهل سنت متبلور است.

ایشان در پایان با بیان اینکه  افتخار اهل سنت است که در راه رسیدن به حق و حقیقت و بهشت برین خداوند دنباله رو اهل بیت پیامبر(ص) باشند، اظهار داشت: بهشت جز از طریق حرکت در جهت خاندان اهل بیت(ع) میسر نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست