عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت بر حضور فعال در راهپیمایی روز قدس تاکید کرد
سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر اشاره کرد و گفت: این پیروزی در عملیات بیت‌المقدس و در سال 61 اتفاق افتاد و با وجود اینکه دشمن با تمام امکانات در آنجا مستقر بود اما رزمندگان اسلام با سلاح‌های ابتدایی توانستند خرمشهر را فتح کرده و بر دشمن چیره شوند.وی تصریح کرد: آمریکا پس از شکست‌های پی در پی در برابر ایران همچون شکست در طبس، هم‌اکنون از جنگ بر علیه ایران اسلامی ترس و واهمه دارد چون بی‌شک نابود و خار و ذلیل می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پیرانشهر گفت: ایشان در خانواده رسول خدا(ص) بزرگ شد و در اسلام رشد یافت و علم و دانش و حکمت را از نبی مکرم اسلام(ص) فراگرفت و الگویی بی‌نظیر در شناخت خدا، حقایق، عبادت و شجاعت بوده و هست.

وی با اشاره به اینکه براساس فرمایش پیامبر اسلام(ص)، امام علی(ع) همواره همراه حق و حق نیز همراه ایشان بود افزود: پس گفتار، عمل، رفتار، افکار و اندیشه امام علی(ع) نیز حق بود.

محمودی در ادامه به سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر اشاره کرد و گفت: این پیروزی در عملیات بیت‌المقدس و در سال ۶۱ اتفاق افتاد و با وجود اینکه دشمن با تمام امکانات در آنجا مستقر بود اما رزمندگان اسلام با سلاح‌های ابتدایی توانستند خرمشهر را فتح کرده و بر دشمن چیره شوند.وی تصریح کرد: آمریکا پس از شکست‌های پی در پی در برابر ایران همچون شکست در طبس، هم‌اکنون از جنگ بر علیه ایران اسلامی ترس و واهمه دارد چون بی‌شک نابود و خار و ذلیل می‌شود.

امام جمعه پیرانشهر در ادامه با تاکید بر حضور فعال در راهپیمایی روز قدس در جمعه هفته آینده بیان کرد: بی‌شک شرکت فعال و باشکوه در این راهپیمایی تاثیر فراوانی داشته چون سبب امیدواری فلسطینیان به ادامه مبارزه و سبب تضعیف روحیه استکبار می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست