عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به پویش «من ماسک می‌زنم» پیوست
آخوند قربان محمد اونق امام‌ جمعه اهل سنت بندر ترکمن با تشدید شیوع ویروس کرونا در استان گلستان و تأکید مقام معظم رهبری و مسئولان بهداشت به پویش «من ماسک می‌زنم» پیوست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا به پویش «من ماسک می‌زنم» پیوست.
آخوند قربان محمد اونق امام‌ جمعه اهل سنت بندر ترکمن با انتشار عکس خود با ماسک، با توجه به تشدید مجدد شیوع ویروس کرونا در سطح استان گلستان و کشور و تأکید مقام معظم رهبری و دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، از مردم و مسئولین خواست تا با زدن ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی سهمی در راه مبارزه با این ویروس داشته باشند.
امام جمعه اهل سنت بندر ترکمن در ادامه سخنان خود بر رعایت نکات بهداشتی تاکید فراوان داشت و گفت: این روزها شاهد شیوع مجدد بیماری کرونا در سطح شهرستان و استان هستیم و بر همه مومنین واجب و ضروری است که ضمن رعایت نکات بهداشتی از حضور در اجتماعات پرهیز کنند و در اماکن عمومی تردد بی جا نداشته باشند و در صورت تردد ضروری، حتما از ماسک و دستکش استفاده کنند.
وی افزود: همه و همه وظیفه داریم نکات بهداشتی را رعایت کرده به دستورات ستاد ملی کرونا گوش فرا دهیم تا هرچه زودتر این بیماری منحوس از بین برود.

فهرست