بیانیه علمای اهل سنت شهرستان طبس مسینا در محکومیت اهانت به نبی مکرم اسلام
علمای اهل سنت شهرستان طبس مسینا در بیانیه ای اهانت به نبی مکرم اسلام(ص) را محکوم کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، مولوی سید محمدحسینی و مولوی رسول جهانکام از علمای اهل سنت طبس مسینا در بیانیه ای ضمن محکوم کردن اقدام موهن نشریه فرانسوی شارلی ابدو، اظهار داشتند: آزادی واقعی و اصلی آن است که به بشریت اهانت صورت نگیرد.

در این بیانیه آمده است:

بسمه تعالی:

هَجوت مُبارکاَ برّاً حَنیفاً

امین الله شیمَته الوفا ءُ

هجوت مُحمّداً فاجَبتُ عَنه

وَعندَ اللهِ فی ذاکَ الجزاءُ

در دنیایی که بشر قله‌های تمدن وپیشرفت را یکی بعد از دیگری طی میکند وبیشتر به قدرت الله پی می‌برد

موجوداتی در لباس انسان اما حیوان صفت وددمنشانه حرمت بندگان مقرب الهی را نشانه گرفته و اسائه ادب  به دیگران و همنوعان خود را آزادی و دموکراسی می‌نامند غافل از اینکه هیچکدام از تمدن‌ها و قوانین جهان، به بشر “آزادی مطلق” نداده‌اند که افراد به بهانۀ «آزادی» به دیگران فحش بدهند و اهانت کنند. آزادی واقعی و اصلی آن است که به بشریت اهانت صورت نگیرد.

همان‌طور که مسلمانان اجازه ندارند به مقدسات هیچ ‌یک از ادیان سماوی و غیرسماوی اهانت کنند و قرآن مجید نیز مسلمانان را حتی از اهانت به بت‌ها و معبودان باطل برحذر داشته است، نباید به دیگران هم اجازه داده شود به قرآن عظیم‌الشأن، پیامبر اسلام صلی‌الله‌علیه ‌و سلم و سایر مقدسات مسلمانان اهانت کنند.

ما این جنایت نابخشودنی را ((اهانت به ساحت مقدس رسول مکرم اسلام)) به شدت محکوم نموده و باتمام وجود از کیان اسلام و رسول معظم فداه ابی وامی حمایت نموده و خواهان تحریم تمام کالاهای فرانسوی و قطع ارتباط دیپلماتیک کشورهای اسلامی با فرانسه تا محاکمه دست اندرکاران مجله شارلی ابدو هستیم.

به امید روزی که با اتحاد و همدلی بتوانیم دین اسلام را به دنیا معرفی کنیم تا روح آزاده رسول الله(ص) شاد وخشنود گردد.

فهرست