مدرس حوزه علمیه محمدیه اهل سنت راز و جرگلان:
علما و مبلغان دینی باید از ظرفیت خود برای افشای حقوق بشر آمریکایی استفاده کنند
قاسم آخوند محمدی گفت: علمای اسلام و مبلغان دینی باید از ظرفیت های خود بویژه در تریبون نماز جمعه برای افشای حقوق بشر آمریکایی استفاده کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان،آخوند قاسم محمدی، مدرس حوزه علمیه محمدیه اهل سنت روستای اشرفدره از توابع شهرستان رازوجرگلان در گفتگو با خبرنگار ما تصریح کرد: هفته دوم تیر در تاریخ جمهوری اسلامی ایران، هفته‌ای پرحادثه است به گونه ای که هریک از حوادث پیش آمده در این هفته توسط استکبارجهانی، موجب آزرده خاطرشدن هر فرد آزادی خواهی می شود.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی جنایات فراوانی در حق تمام کشورها از جمله ایران اسلامی روا داشته است، افزود: باید این جنایات را هرچه بیشتر برای نسل های امروز تبیین کنیم، زیرا حق هر جوان مسلمانی است از کینه توزی ها و جنایت های آمریکای به اصطلاح مدعی حقوق بشر آگاهی پیدا کند.

آخوند محمدی با اشاره به اینکه در مقام عمل مشاهده می کنیم سازمان ملل به عنوان مادر سازمان های بین المللی  اهداف گروه خاصی را تامین می کند، خاطرنشان کرد: از نمونه های بارز نقض حقوق اولیه انسان ها کشتار مسلمانان در آفریقا است که هیچ واکنش و اقدام عملی از سوی سازمان ملل و این کشورها صورت نگرفت.

فهرست