مدير مدرسه خلفاء راشدين محمود آباد تربت جام:
علی بن موسی الرضا(ع) انسانی با تقوا بسیار متدین، بردبار و حلیم بودند
مولوي مصطفي زيتوني با تاكيد بر واجب التكريم بودن اهل بيت پيامبر(ص) گفت: اين بزرگواران از اهل بيت پيامبر(ص) هستند و بر همه ما اعم از شيعه و سني واجب است كه ايشان را تكريم كنيم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، مدیر مدرسه خلفاء راشدین محمود آباد ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه کرامت افزود: علی بن موسی الرضا(ع) انسانی با تقوا بسیار متدین، بردبار و حلیم بودند.

وی با اشاره به فضائل اخلاقی امام هشتم(ع) اظهار داشت: امام رضا(ع) دائم البکاء بودند و در گرفتن روزه استمرار داشتند. روایت هست که ایشان در طول ماه حداقل سه روز روزه می گرفتند. ایشان فردی با تقوا، بسیار متدین، بردبار و حلیم و افضل مردمان زمان خود بودند.

مولوی زیتونی با تاکید بر واجب التکریم بودن اهل بیت پیامبر(ص) افزود: این بزرگواران از اهل بیت پیامبر(ص) هستند و بر همه ما اعم از شیعه و سنی واجب است که ایشان را تکریم کنیم.

وی در پایان با اشاره به حدیث نبوی که می فرماید، “انا واهل بیتی شجره فی الجنه اغضانها فی الدنیا فمن تمسک بنا اتخذ الی ربه سبیلاَ” اشاره و خاطر نشان کرد: هر کس بخواهد در دنیا و آخرت رستگار شود می بایست حب رسول الله و اهل بیت او را در دل داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست