شناسه خبر: 12824

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=12824

امام جمعه اهل سنت قصر شیرین:
عملیات مرصاد باعث شرمساری  و رسوایی دشمنان اسلام شد
ملا عادل غلامی امام جمعه اهل سنت قصر شیرین: شکست منافقین در عملیات مرصاد باعث شرمساری  و رسوایی دشمنان اسلام شد و چهره واقعی منافقین برای همه نمایان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه، همزمان با فرا رسیدن پنجم مردادماه سالروز پیروزی رزمندگان اسلام درعملیات مرصاد مقابل گروهگ تروریستی منافقین ماموستا ملا عادل غلامی امام جمعه اهل سنت شهر قصر شیرین در گفتگویی اظهار داشت:کلمه مرصاد در قرآن کریم به معنی کمین گاه است و به لطف خدا منافقین و دشمنان اسلام و ایران اسلامی  دراین کمین گاه گرفتار شدند و به درک واصل شدند.

امام جمعه قصر شیرین با تاکید بر اینکه شکست منافقین در عملیات مرصاد باعث رسوایی دشمنان شد افزود:با آغاز تجاوز گروهک منافقین با همکاری صدام خائن به  ایران اسلامی تمام آحاد مردم چه شیعه و چه اهل سنت در کنار یکدیگر باعث شکست آنها شدند و به یاری خدا وحدتی به وجود آمد که همه دشمنان انگشت به دهان مانند.

ملا عادل غلامی تاکید کرد:تفکرات و تدابیر امام خمینی(ره)و از خود گذشتگی نیروهای ارتشی،سپاهی و بسیجی با کمک مردم غیور باعث به وجود آمدن پیروزی بزرگی برای ایران اسلامی در برابر تمام استکبار جهانی شد.

وی در ادامه علت اصلی حمله منافقین به ایران اسلامی را آمریکا و اسرائیل دانست و اظهار داشت: شکست منافقین در عملیات مرصاد باعث شرمساری  و رسوایی دشمنان اسلام شد و چهره واقعی منافقین برای همه نمایان شد.

وی در پایان گفت:پیروزی در عملیات مرصاد باعث عزت،سربلندی و وحدت بیشتر ملت شریف ایران اسلامی شد.

فروغ جاویدان نام نبردی است که توسط سازمان منافقین طرح‌ریزی شد و میان فرزندان انقلاب و این سازمان در اواخر جنگ ایران و عراق، در سال ۱۳۶۷ درگرفت. پس از چند روز درگیری در نهایت رزمندگان اسلام بر سازمان منافقین پیروز شدند و عملیات مرصاد را با پیروزی پشت سر گذاشتند. در حقیقت مرصاد نام عملیاتی است که امیر شهید، سپهبد علی صیاد شیرازیبا کمک بالگردهای هوانیروز آن را آغاز کرد و  از پیشروی منافقین به سمت کرمانشاه (باختران)  جلوگیری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست