امام جمعه اهل سنت حصارچه:
عهد شکنی آمریکا در معاهدات بین المللی نشان از خوی استکباری این کشور دارد
محمد آخوند پروانه گفت: همراه با ساير ملت ايران در سراسر كشور اعلام مي داريم از حق قانوني خود در برخورداري از انرژي هسته اي حمايت مي كنيم و ذره اي از آن كوتاه نخواهيم آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، محمد آخوند پروانه، امام جمعه اهل سنت حصارچه در خطبه های این هفته نمازجمعه با اشاره به عهد شکنی آمریکا در پیمان هایی که با دیگر کشورها می بندد، آن را نشان از خوی استکباری این کشور دانست و تصریح کرد: دل بستن به آمریکا و کشورهای غربی نتیجه ای جز ضرر و تباهی ندارد.

وی با محکومیت دوباره اقدام آمریکا در خروج از برجام اظهار داشت: این اقدام آمریکا نتیجه بد عهدی این کشور است و ما اعلام می کنیم از هرگونه تصمیم دولت جمهوری اسلامی ایران در این زمینه حمایت می کنیم. ایشان با بیان اینکه بحمدالله در کشور امنیت کامل برقرار است، تصریح کرد: این نعمت به همراه نعمت سلامتی از جمله نعماتی هستند که می بایست شکر آن را به جای آورد و باید تلاش کنیم تا آن را از دست ندهیم.

آخوند پروانه انرژی هسته ای را حق مسلم ملت ایران دانست و اظهار داشت: ما نیز همراه با سایر ملت ایران در سراسر کشور اعلام می کنیم از این حق قانونی خود حمایت می کنیم و ذره ای از آن کوتاه نخواهیم آمد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست