عیادت مشاوران استاندار گیلان از شاعر و نویسنده پیشکسوت اهل سنت
مشاوران استاندار گیلان از شاعر پیشکسوت اهل سنت و نویسنده کتاب تالشنامه عیادت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان، حجت‌الاسلام و المسلمین جمال یاری مشاور استاندار در امور هماهنگی روحانیت و ائمه جمعه و جماعات و حمیدرضا امام پناهی مشاور استاندار در امور ایثارگران و حسین خوشحال دبیر هسته گزینش استانداری گیلان با حضور در یکی از بیمارستان های رشت از سیدنهضت حسینی نژاد از بزرگان اهل سنت گیلان و خالق کتاب تالشنامه عیادت و دلجویی کردند و از نزدیک در جریان روند درمانی وی قرار گرفتند.

در این دیدار مشاوران استاندار ضمن ابلاغ سلام دکتر زارع سرپرست استانداری گیلان به این شاعر و نویسنده پیشکسوت، بهبودی و سلامتی وی را از خداوند متعال خواستار شدند.

سیدنهضت حسینی نژاد متولد ۱۳۰۳ و از بازنشستگان مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی است و علاوه بر اینکه از چهره های برجسته فرهنگی و هنری در زمینه شاعری و نویسندگی محسوب می‌شود، نقش بسیار توانگری در توسعه وحدت و ایجاد الفت و همدلی میان اهل تشیع و تسنن منطقه ایفا می‌کند.

کتاب تالشنامه با موضوع گذری بر تاریخ تالش و رضوانشهر، حاصل نیم قرن تلاش، تحقیق و مطالعه و اثری ارزشمند از سیدنهضت حسینی نژاد نویسنده اهل سنت است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست