شناسه خبر: 975

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=975

امام جمعه سرسوله پسکوه :
عید مبعث فرصتی مناسب برای تشکیل جبهه واحده اسلامیست
مولوی واحد بخش شنبه زهی گفت: اسلام دینی جهانیست که توسط پیامبر مکرم اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) به بشریت ابلاغ گردید و مورد تایید همه فرق اسلامی می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان؛ امام جمعه سرسوله پسکوه از توابع شهرستان سیب سوران ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید مبعث نبی مکرم اسلام(صلی الله علیه و آله و سلم) این عید را یکی از مهمترین عوامل وحدت اسلامی دانست و گفت: مبعث عیدی ویژه تمامی مسلمانان است.
مولوی واحد بخش شنبه زهی افزود: اسلام دینی جهانیست که توسط پیامبر مکرم اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) به بشریت ابلاغ گردید و مورد تایید همه فرق اسلامی می باشد.
وی لزوم اتحاد ملت اسلام را از مهمترین کارها دانست و گفت: اینکه در قرآن آمده است ملت کفر واحده می باشند بیانگر اینست که امت اسلام نیز باید یک جبهه واحد تشکیل دهند و عید سعید مبعث فرصتی مناسب برای نیل به این هدف است.
مولوی شنبه زهی لزوم اتحاد اسلامی را از اوجب واجباب بیان داشت و گفت: مهمات اسلامی را محکم بگیریم و اختلافات جزئی را کنار بگذاریم تا به موفقیت برسیم تا نهایتا جبهه حق پیروز گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست