مدرس مدرسه علوم دینی اهل سنت:
فارغ التحصیلان مدارس علوم دینی به عنوان مربیان و معلمان دلسوز دینی و اسلامی در جامعه درخشان ظاهر شوند
مدرس اهل سنت ترکمن گفت: طلاب مدارس علوم دینی پس از فارغ التحصیلی به عنوان یک مربی و معلم دلسوز دینی و اسلامی در جامعه خویش درخشان ظاهر شوند.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند عبدالرحمان کر ضمن تبریک روز معلم و همه افرادی که بنحوی در عرصه تعلیم و تربیت تلاش دارند، گفت: رسول اکرم (ص) در حدیثی می فرمایند: من مبعوث شدم تا به امتم تعلیم بدهم” و این تعلیم یعنی تعلیم قرآن، حدیث، دین اسلام و تعلیم آیین و روش الهی می باشد.

وی ضمن تاکید بر بزرگ شمردن مقام معلم و قدردانی از زحمات و تلاش های افرادی که در عرصه تعلیم و تربیت فعالیت دارند، تصریح نمود: اساتید و مدرسین مدارس علوم دینی معلمان حقیقی امت اسلامی هستند زیرا آنها افرادی هستند که وحی الهی یعنی کتاب مقدس اسلام را تدریس و بازگو می کنند.

آخوند عبدالرحمان کر با بیان اینکه، خود نیز بعنوان یک طلبه و پرورش یافته در مدرسه علوم دینی می باشد، افزود: از همه مدرسین و اساتیدم که من را آموزش و تعلیم داده اند تقدیر و تشکر می کنم و از همه طلاب جوان نیز تقاضا می کنم که قدر اساتید و مدرسین خود را بدانند و با اخلاق حسنه خود با خوشرویی و حفظ حرمت با آنها رفتار نمایند.

وی تاکید نمود: طلاب مدارس علوم دینی پس از فارغ التحصیلی به عنوان یک مربی و معلم دلسوز دینی و اسلامی در جامعه خویش درخشان ظاهر شده و ادامه دهنده راه و منش انبیا الهی باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست