شناسه خبر: 6066

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=6066

بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه گزارش می دهد:
فراخوان حماس برای راهپیمای روز جهانی قدس
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با اشاره به ادامه رایزنی گروه‌های فلسطینی به منظور بررسی راه های مقابله جدی با توطئه معامله قرن، شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس را خواستار شد.

به گزارش بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، «عبداللطیف القانوع» بر لزوم مشارکت گسترده مردم فلسطین در راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان تاکید کرده و هدف از آن را بر اسلامی و عربی بودن قدس شریف و مخالفت با یهودی سازی آن و نیز تمام طرح های مربوط به حذف قضیه فلسطین از جمله معامله قرن عنوان کرد.

وی گفت، رایزنی گروه های فلسطینی در ارتباط با دستیابی به طرح ملی مشترک برای مقابله با معامله قرن و سایر توطئه‌ها علیه فلسطین ادامه دارد.

القانوع تاکید کرد که حماس با همکاری همه گروه های جامعه فلسطین در تلاش برای مبارزه با طرح معامله قرن و جلوگیری از اجرای آن به هر قیمتی است.

بر پایه گزارش «فلسطین الیوم»، القانوع از تشکیلات خودگردان خواست با اتخاذ گام‌های عملی مانند پس گرفتن به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی و پایان دادن به همکاری امنیتی با آن و نیز اعلام شکست مسیر مذاکرات سازش و اسلو، به طور عملی با ملت و گروه های فلسطینی در مخالفت با معامله قرن همگام شود و دست مقاومت در کرانه باختری را باز بگذارد و مانع برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در کرانه باختری نشود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست