شناسه خبر: 103234

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=103234

امام جمعه حاجی قوشان گنبد کاووس:
فرصت ماه رمضان برای کمک به نیازمندان و هم نوعان صرف شود
آخوند عطا گفت: ماه رمضان ماه رحمت و برکت می باشد و بهترین فرصت برای کمک به هم نوعان و نیازمندان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند احمد عطا به مناسبت ماه مبارک رمضان و دستگیری از محرومان و نیازمندان و کمک های مومنانه گفت: رمضان ماه مهمانی خداست، پس می باید با ظاهر پاک و قلب عاری از معصیت و دور از آلودگی از آن استقبال کنیم و از فیوضات آن بهره مند شویم.
وی با بیان اینکه، ماه رمضان فرصتی برای پاک ساختن انسان از گناه و کسب تقوی و پرهیزگاری است، تصریح کرد: ماه رمضان ماه برکت و رحمت و مغفرت است و ثواب اعمال عبادی و کارهای نیک چندین برابر است.
امام جمعه حاجی قوشان با بیان اینکه، جلوه‌های زیبای نوع‌دوستی در رزمایش کمک مومنانه به نمایش گذاشته می شود، در ادامه گفت: در ماه رمضان رحم خداوند متعال شامل حال مومنین می شود و بهترین فرصتی است که ما انسانهای مومن با کمک های خود رحم خودمان را به ضعفا و نیازمندان ابراز نماییم و با رحم قلبی که انجام می دهیم حقا که رحم خداوند هم شامل حال مومنین ابراز خواهد شد.
آخوند عطا گفت: در ایام ماه مبارک رمضان در سراسر کشور کمک رسانی به آسیب دیدگان ناشی از ویروس کرونا و همچنین نیازمندان، واقعا وصف ناپذیر است و در کمتر کشوری از دنیا این حجم از فداکاری و ایثار وجود دارد که این مهم به برکت آموزه های دین مبین اسلام است.

فهرست