امام جمعه اهل سنت میرجاوه:
فضای مجازی باید امید را به جامعه تزریق کند/ مدیران با روحیه انقلابی در جهت کاهش آلام مردم تلاش کنند
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: مدیران باید با روحیه انقلابی و جهادی در جهت کاهش آلام مردم تلاش کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از پایگاه خبری لادیز، مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان میرجاوه، گفت: حضرت خدیجه کبری(س) نخستین زنی بود که به حضرت محمد(ص) ایمان آورد و در این راه مشقت‌ها و آزار‌های فراوانی را متحمل شد اما در تمام صحنه‌ها یار و یاور رسول خدا (ص) بود و در روزگار سخت تبعید هیچ گاه آن حضرت را تنها نگذاشت و با تمام وجود از وی پشتیبانی و نگهبانی می‌کرد.

وی افزود: مسلمانان باید با ایمانی قوی در مقابل دشمنان ایستادگی کنند چرا که امروز دشمنان به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی برای مسلمانان هستند و مسلمین باید با اقتدار در مقابل این دشمنان بایستند.

وی خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال ایجاد ترس در دل مسلمین است و امریکا سعی دارد با تبلیغات و قدرت نمایی ترس و اضطراب به دل مردم بیندازد اما مردم ما باید با اتحاد در مقابل این را بگیرند و همه باید درمقابل توطئه های دشمنان هوشیار و آگاه باشیم.

مولوی ریگیان پور اذعان کرد: فضای مجازی باید امید را به جامعه تزریق کند اما عده ای از این فضا برای ایجاد رعب و ترس در دل مردم استفاده می کنند اگر فضای مجازی به درستی کنترل شود دشمنان و سودجویان نمی توانند از این فضا سواستفاده کنند.

وی گفت: ائمه جمعه و جماعات همواره در کنار انقلاب هستند و اجازه نمی دهند دشمنان در صفوف اهل سنت رخنه کنند و مدیران نیز باید مدیریت انقلابی داشته باشند و همانگونه که رهبر انقلاب هم تاکید دارند مدیران باید با روحیه انقلابی و جهادی در جهت کاهش آلام مردم تلاش کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست