نماینده ولی فقیه در کردستان:
فعالیت در حوزه تولید مستلزم مطالعه و تحقیق است/ضرورت تلاش برای پیشرفت در حوزه اخلاق و معنویت
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: انجام هرگونه فعالیتی به ویژه در حوزه تولید مستلزم مطالعه و تحقیق است و این مهم موثرترین اقدام در پشتیبانی از تولید به شمار می‌رود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی در دیدار با رییس و جمعی از مدیران سازمان جهادکشاورزی کردستان اظهار کرد:رهبر معظم انقلاب در سال۱۳۹۰ و قبل از انتخابات مجلس شورای اسلامی این جمله تکان دهنده را بیان فرمودند که ما در ۳۳ سال انقلاب در علم پیشرفت کردیم ولی در اخلاق فردی و اجتماعی پیشرفتی نداشته‌ایم.

وی اظهار داشت: با وجود اینکه کتاب‌های زیادی منتشر شده و سایت‌های دیجیتالی فراوانی هم ایجاد شدند ولی آن گونه باید و شاید در زمینه اخلاقی و معنوی پیشرفت نکردیم و باید در این بخش تلاش گسترده‌ای انجام شود.

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‍زدایی‌ها اظهار داشت: انجام هرگونه فعالیتی به ویژه در حوزه تولید مستلزم مطالعه و تحقیق است و این مهم موثرترین اقدام در پشتیبانی از تولید به شمار می‌رود.

وی اضافه کرد: گاهی برخی تصمیمات هیجانی و بدون مطالعه و تحقیق گرفته می‌شود که نتیجه آن هم همواره با مشکلات فراوانی همراه خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در کردستان بر مطالعه در اجرای هر برنامه‌ای به ویژه در حوزه تولید تاکید کرد و گفت: تولید نیازمند فن و مهارت نیز هست که در بخش کشاورزی استان این مهم وجود دارد ولی می‌طلبد بیشتر  تقویت شود.

انتهای پیام/

فهرست