شناسه خبر: 8078

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=8078

استاندار هرمزگان:
فعالیت های بوم گردی و گردشگری در بندرکوهستک تقویت شود
ائمه جمعه شیعه و اهل سنت، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بندر کوهستک از کمک ها و حمایت های دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در راستای ارائه خدمات مطلوب به این شهر تشکر و قدردانی نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری بُرنا در هرمزگان، در نشست استاندار هرمزگان با مسئولان شهر بندرکوهستک شهرستان سیریک، مسئولان این شهر از جمله حجت الاسلام و المسلمین اخلاصی امام جمعه اهل تشیع، شیخ گلزاری امام جمعه اهل سنت، آیت پیر آراسته شهردار و مسعود رئیسی رئیس شورای اسلامی شهر بندر کوهستک، تشکر و قدردانی ویژه از کمک ها و حمایت های استاندار هرمزگان در راستای کمک به ارائه خدمات مطلوب به این شهر داشتند.

احداث بلوار ورودی شهر بندر کوهستک به طول ۳ کیلومتر از مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی در این شهر بود که از خواسته های مهم مردم بندر کوهستک محسوب می‌شد.

طبق اعلام مسئولان شهر بندر کوهستک، این بلوار طی مدت ۸ ماه با حمایت های دکتر همتی استاندار هرمزگان احداث شد، که چهره زیبایی به این شهر بخشیده است.

همچنین حمایت های استاندار  هرمزگان در راستای ایجاد دیگر امکانات و خدمات مطلوب در شهر بندرکوهستک از جمله در حوزه راه و ورزش مورد قدردانی مسئولان این شهر قرار گرفت.

استاندار هرمزگان نیز در این نشست با اشاره به ظرفیت های متعدد شهر بندر کوهستک، عنوان کرد: با توجه به ظرفیت بالای این شهر در راستای جذب گردشگر باید توسعه امکانات برای ترویج صنعت گردشگری در بندر کوهستک مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی گفت: نیاز است فعالیت های بوم گردی در بندرکوهستک بیش از پیش تقویت شود.

همتی همچنین زیباسازی شهر بندر کوهستک را برای تقویت حوزه گردشگری این شهر و افزایش اشتغال در آن موثر دانست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست