شناسه خبر: 7651

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=7651

فینال مسابقات فوتسال جام رمضان در جزیره شیف برگزار شد
فینال مسابقات فوتسال جام رمضان در سالن شهدای خلیج‌فارس جزیره شیف برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، فینال مسابقات فوتسال جام رمضان در سالن شهدای خلیج‌فارس جزیره شیف برگزار گردید.
فینال مسابقات فوتسال جام رمضان در جزیره‌ی شیف با حضور حجهالاسلام‌والمسلمین احمدی رئیس دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر،  در سالن شهدای خلیج‌فارس جزیره شیف برگزار گردید.
در این دیدار تیم امید شیف در یک بازی نزدیک و نفس‌گیر با دو گل دقایق پایانی با حساب ۴ بر ۲ در برابر تیم طوفان به پیروزی رسید و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.
در پایان این دیدار تیم‌های قهرمان و نایب‌قهرمان از دست ریاست دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت جوایز خود را دریافت کردند.
یادآور می‌شود در پایان مسابقات تیم خلیج‌فارس به‌عنوان تیم اخلاق انتخاب گردید و لوح تقدیر و کاپ اخلاق مسابقات را از آن خود کرد.
ضمنا از بازیکنان برتر مسابقات‌؛ آقای گل، مرد اخلاق، بهترین دروازبان، داوران مسابقات و هیئت برگزاری تجلیل به‌عـمل آمد.
از جمله مهمانان دیگر حاضر در سالن شهدای خلیج فارس جزیره شیف، آقایان نجفی رئیس هیئت فوتبال استان، سعیدی رئیس کمیته فوتسال، شیخ جاسم بن هاجر امام جمعه اهل سنت شیف و دهیار مسابقات را از نزدیک تماشا کردند.
این دوره از مسابقات مثل سالیان گذشته با همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، همکاری دهیاری و شورای اسلامی شیف و با مدیــریت حجهالاسلام مسلم اسماعیل‌نیا و همچنیـــن با مشارکت و استقبال گـــرم جوانان و مردم ورزش دوست جزیره شیف برگزار شد.

فهرست