.
قدردانی دفترنمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور از سپاه پاسداران در پی سرنگون کردن پهباد متجاوز آمریکایی
دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور طی پیامی از ساقط کردن پهپاد متجاوز آمریکایی به دست پر توان سپاه پاسداران غیور انقلاب اسلامی قدردانی و اقدام تجاوزکارانه آمریکا را محکوم نمود.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، متن پیام به بدین شرح می باشد:
خبر اقدام تحسین برانگیز پاسداران انقلاب اسلامی در منهدم کردن پیشرفته ترین پهباد جاسوسی آمریکا، دل های هم میهنان غیور و مسلمانان و آزادگان و مستضعفان جهان را شاد کرد و بار دیگر دشمنان را به ترس و وحشت انداخت.
ساقط کردن پهپاد جاسوسی پیشرفته آمریکا به دست پر توان پاسداران غیور انقلاب اسلامی، علاوه بر اینکه گوشه‌ای از اقتدار و پیشرفت صنعت دفاعی و پدافندی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را نشان داد، شکستی دیگر برای آمریکای جنایتکار و همدستانش رقم زد.
دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور با قدردانی از اقدام غرورآفرین نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تعرض پهپاد آمریکایی به حریم هوایی کشورمان را به‌شدت محکوم نموده و اعلام میدارد ایران اسلامی در سایه ولایت فقیه و تدابیر فرماندهی کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای مدظله العالی با صلابت و اقتدار روزافزون در برابر هرگونه زیاده‌خواهی و تجاوز بیگانگان، ایستادگی نموده و با دفاع جانانه هر قدرت متجاوزی را مقتدرانه سرکوب خواهد کرد.
در ادامه این بیانیه می افزاید:
امروز به برکت اتحاد مردمی حول محور ولایت فقیه، عظمت و اقتدار ایران اسلامی زبانزد دوست و دشمن در جهان شده است و ملت ایران پیام شکستن حصارهای استبداد و استکبار و مقهور شدن قدرت های شیطانی در برابر اراده ملت‌های حق‌طلب و عدالت‌خواه را به گوش همگان خواهد رسانید و ناکامی و شکست دائمی استکبار جهانی را نوید بخش خواهد بود.
در ادامه این بیانیه آمده است:
انقلاب اسلامی ایران نه‌تنها یک تحول عمیق و تأثیرگذار در حوزه اندیشه سیاسی معاصر ایجاد کرد، بلکه در عمل ملت ایران را برای همیشه از استبداد داخلی و سلطه استعمار خارجی رها کرد، انقلاب اسلامی ایران معادلات قدرت در جهان دو قطبی را به هم ریخت و منشأ بیداری مسلمانان و مستضعفان در جهان شد.
مقام معظم رهبری مدظله‌العالی با رهبری مدبرانه خود و با عزتمندی و اقتدار، انقلاب را با وجود تمامی تهدیدات سخت و نرم دشمنان قسم خورده‌ی این نظام الهی به سرکردگی استکبار جهانی از گردنه‌های خطرناک به سلامت عبور داده و پس از پشت سر گذاشتن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با صدور بیانیۀ گام دوم، نقشه راه نظام و انقلاب اسلامی را برای دوره دوم حیات آن ترسیم فرمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست