قدردانی شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خبرنگاران
شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه  و خبرنگاران تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه  و خبرنگاران تبریک گفت.
شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی روز خبرنگار را ضمن تبریک به اصحاب رسانه  و خبرنگاران دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت اظهار کرد: هفدهم مرداد سالروز  شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی، که در راه وظیفه سترگ خبرنگاری به شهادت رسیده است  “روز خبرنگار” نامیده شده است  این روز را و یاد و خاطره این شهید را گرامی می‌دارم.
رئیس هیئت افتا و شورای پاسخگویی به مسائل شرعی اهل سنت استان بوشهر روز خبرنگار را یادآور تلاش‌های کسانی دانست که راویان حقیقت هستند‌، اذعان کرد: خبرنگاران پرچم بصیرت دهی و آگاهی بخشی را به‌کف گفته‌اند و بی‌ادعا بیانگر حقایق و روشنی‌بخش و هدایتگر جامعه هستند.
امام‌جمعه موقت اهل سنت کنگان عنوان کرد: امید آن است که همچنان با استعانت از درگاه خداوند متعال و تلاش و همت همه خبرنگاران، روزنامه‌نگاران، نویسندگان و فعالین فضای رسانه‌ای و مجازی، فضای خبری و رسانه‌ای ایران اسلامی و اخبار منتشره درخور و شایسته ملت شریف و بزرگوار باشد.
عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت گفت: بر خود لازم میدانم که از خبرنگاران دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و خبرنگاران مراکز استان‌ها که الحق والانصاف با صداقت و با امانت‌داری و بی‌هیچ تعصبی خطبه‌های بیانات، نماز جمعه و اخبار اهل سنت را منعکس می‌کنند قدردانی کنم.
شیخ افرا در پایان از خداوند متعال طول عمر توأم با سلامتی مقام معظم رهبری را خواستار و برای عزت و سربلندی ایران اسلامی دعا کرد.

فهرست