قدردانی عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از تلاش‌های بی‌وقفه سربازان گمنام امام زمان
امام جمعه موقت سنندج از تلاش‌های بی‌وقفه سربازان گمنام امام زمان(عج) در تأمین امنیت کشور و کردستان قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تسنیم، ماموستا محمدامین راستی، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه موقت سنندج در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج اظهار داشت: تلاش‌های شبانه‌روزی این نیروهای خدوم و بی‌ادعا فراموش‌نشدنی است.

امام جمعه موقت سنندج از تلاش‌های بی‌وقفه سربازان گمنام امام زمان(عج) در تأمین امنیت کشور و کردستان قدردانی و تصریح کرد: سربازان گمنام در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی بدون هیچ چشم‌داشتی خود را فدای اسلام، مردم و امنیت کشور کرده‌اند و شبانه‌روز زحمت می‌کشند تا مردم در آرامش به سر ببرند.

وی خاطرنشان کرد: اگر سربازان گمنام و مدافعان ارزش‌های انقلاب اسلامی نبودند اکنون وضعیت کشور ما نیز به سرنوشت دیگر کشورهای منطقه که هر روز کشت و کشتار، خونریزی و انفجار در آن رخ می‌دهد، تبدیل می‌شد اما با تلاش این نیروهای ارزشی مردم در امنیت و آسایش کامل به سر می‌برند.

ماموستا راستی گفت: سربازان گمنام در مناطق مرزی شبانه‌روز فعالیت می‌کنند و باید همه مردم قدردان این نیروهای همیشه در صحنه باشند.

امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه فشارهای اقتصادی در جامعه، مردم را در فقر و فلاکت قرار می‌دهد؛ تاکید کرد: سربازان گمنام با مفسدان اقتصادی مبارزه و برخورد کنند تا آنان نتوانند به اهداف شوم خود برسند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست