نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری:
قدردانی ماموستا رستمی از سپاه بابت سرنگونی پهپاد متجاوز/ این اقدام درس عبرتی برای آمریکا بود
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: سرنگونی پهپاد متجاوز اقدامی به‌موقع، امیدآفرین، قابل تحسین و درس عبرتی برای آمریکا بود و نشان داد که دشمن هیچ‌گاه نمی‌تواند به کشور مقتدر ایران تعرض کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تسنیم، ماموستا فایق رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، با قدردانی از سپاه پاسداران بابت سرنگونی پهپاد متجاوز و جاسوسی آمریکایی اظهار داشت: این اقدام حرکتی به‌موقع، بسیار بزرگ، امیدآفرین و قابل تحسین بود.

وی با بیان اینکه براساس فرموده قرآن باید همیشه توانایی و آمادگی مقابله با دشمنان را داشته باشیم، افزود: طبیعی است که اگر قدرت دفاعی و علمی کشورمان ضعیف باشد، دشمن تسلط پیدا کرده و به اهداف شوم خودشان می‌رسند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه باید با جان و دل از انقلاب و کشورمان دفاع کنیم، تصریح کرد: سرنگونی پهپاد آمریکایی درس عبرتی برای آمریکا بود و باید دشمنان بدانند که هیچ‌گاه نخواهند توانست به کشور مقتدر و توانای ایران تعرض و تجاوز کنند.

وی با ذکر اینکه همه ما ایرانیان به اقتدار نظام جمهوری اسلامی افتخار می‌کنیم، یادآور شد: قانون ایران بر مبنای اسلام، قرآن، صلح و دوستی بوده و این کشور اسلامی به‌دنبال جنگ و تجاوز به کشورهای دیگر نیست.

ماموستا رستمی به دشمنان نظام هشدار داد: اگر هر کشوری قصد تجاوز به خاک ایران را داشته باشد، با تمام وجود و قدرت دفاعی و نظامی که داریم با آنان مقابله کرده و هیچ‌گاه اجازه نمی‌دهیم یک‌وجب از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد.

عضو مجلس خبرگان رهبری به موضع‌گیری رئیس‌جمهور آمریکا اشاره کرد و گفت: آمریکا اصلاً اهل مذاکره واقعی و قابل اعتماد نیست و تهدیدات «ترامپ» در برابر عظمت نظام جمهوری اسلامی به هیچ جایی نمی‌رسد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست