با اهدای لوح سپاس صورت گرفت؛
قدردانی مفتی اهل سنت از دانشگاه آزاد اسلامی لارستان در برگزاری همایش تقریب مذاهب
شیخ عبدالعزیز قاضی‌زاده مفتی اهل سنت جنوب كشور و امام جمعه شهرستان اوز به همراه برخی از معتمدان، خیران و اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی مركز اوز از خدمات رئیس واحد لارستان برای برگزاری همایش تقریب مذاهب اسلامی قدردانی كردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری آنا از لارستان، پس از اجرای برنامه تجلیل از پیشگامان تقریب مذاهب و خیراندیشان دانشگاه که به‌تازگی با حضور دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و برخی از مسئولان سازمان مرکزی و استانی به همراه رؤسای واحدهای استان فارس برگزار شد با اهدای لوح سپاس از تلاش‌های مهدی زارع رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان به‌منظور برگزاری مطلوب این برنامه وحدت‌بخش قدردانی شد.

در این لوح سپاس که به امضای عبدالعزیز قاضی‌زاده مفتی اهل سنت منطقه جنوب کشور، مسعود کراماتی شهردار شهرستان اوز و سایر معتمدان و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز رسیده، آمده است: بی‌تردید اقدام وحدت‌آفرین آن بزرگوار در راستای برگزاری آیین تجلیل از پیشگامان تقریب مذاهب و خیراندیشان دانشگاه و برپایی این رویداد تاریخی در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز گامی برجسته محسوب می‌شود که از یادها نمی‌رود.

در بخش دیگری از این لوح سپاس ذکر شده است: شایسته است درایت جنابعالی و هیئت رئیسه آن واحد دانشگاهی را ارج نهاده و توفیق و سلامتی شما و سایر عزیزان را از خداوند قادر متعال خواستار شویم.

به نقل از آنا، دفتر تقریب مذاهب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس سال گذشته با حضور مسئولان سازمانی و استان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گشایش یافت.

فهرست