شناسه خبر: 153359

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=153359

امام جمعه مهاباد
قدس شریف محور وحدت امت اسلامی است
ماموستا دکتر عبدالسلام امامی با حمایت از انتفاضه مردم فلسطین گفت: قدس شریف محور وحدت امت اسلامی در جهان به شمار رفته و پاسداری از آن وظیفه همه مسلمانان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی،به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مرکز مهاباد، ماموستا دکتر عبدالسلام امامی، امام جمعه مهاباد با حمایت از انتفاضه مردم فلسطین گفت: قدس شریف محور وحدت امت اسلامی در جهان به شمار رفته و پاسداری از آن وظیفه همه مسلمانان است.

ماموستا عبدالسلام امامی با بیان اینکه مساله فلسطین، همچنان باید در صدر دغدغه‌ها و مسایل راهبردی جهان اسلام قرار داشته باشد اظهار کرد: روز قدس و تحقق اهداف بلند آن یکی از چشم‌اندازهای بیداری جهان اسلام و آزادی قدس به عنوان نقطه اتکاء و کانون وحدت امت اسلام به شمار می‌رود.

وی افزود: در حالیکه رژیم جعلی صهیونیستی برای ادامه جنایت‌های خود در فلسطین به دنبال ارتباط با برخی کشورهای عرب منطقه و سرپوش گذاشتن بر اقدام‌های وحشیانه خود در افکار عمومی بین‌المللی است، ملت‌های مسلمان در سالگرد روز جهانی قدس دوباره عزم خود را برای مبارزه با این رژیم  جزم کرده‌اند.

امام جمعه مهاباد با بیان اینکه در قضیه فلسطین، ایران اسلامی همواره خود را همدل و همسنگر برادران فلسطینی می‌داند، اضافه کرد: امروزه مساله غزه و فلسطین و حوادث ناگواری که برای مسلمانان این مناطق بوجود می‌آید به واقع عرصه بی آبرویی مدعیان حقوق بشر در دنیا تبدیل شده است.

ماموستا امامی تاکید کرد: جنگ اوکراین به همه جهانیان نشان داد که مدعیان به اصطلاح حقوق بشر و کشورهای اروپایی چگونه با رفتاری دوگانه به حمایت از اوکراین پرداخته و در مقابل جنایات بی شمار رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی چشمان خود را بسته و به مبارزان فلسطینی عنوان تروریست اطلاق می‌کنند.

انتهای پیام

 

 

فهرست