شناسه خبر: 6339

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=6339

مدرس حوزه علميه الصديق بيرجند:
قدس متعلق به همه جهان اسلام است
مولوی محمدعمر عاشوری گفت: امام راحل با توجه ویژه ای که به مساله قدس داشتند، روزی را به نام روز قدس نام گذاری کرده اند تا کشورهای اسلامی پیرامون این محوریت به فکر آزادی قدس شریف باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان،‌ مولوی محمد عمر عاشوری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: قدس متعلق به همه جهان اسلام است و مسلمانان در مقابل اشغال اولین قبله خود نباید بی تفاوت باشند و راه رهایی قدس از چنگال اسرائیل غاصب جز وحدت و یکپارگی چیز دیگری نیست.

وی افزود: امام راحل با توجه ویژه ای که به قدس و آزادی آن داشتند، روزی را به نام روز قدس نام گذاری کرده اند تا کشورهای اسلامی پیرامون این محوریت به فکر آزادی قدس شریف باشند.

مولوی عاشوری متذکر شد: حاکمان اسلامی باید سر عقل بیایند و از ارتباط و مراوده با اسرائیل غاصب و استکبار جهانی دست بردارند و تا زمانی که استکبار جهانی احساس قدرت در کشورهای اسلامی را احساس نکند دست از این استعمار و استکبار برنخواهند داشت.

ایشان یادآور شد: بدون شک اسرائیل غاصب نماینده رسمی آمریکا در خاورمیانه است و از این طریق آمریکا به مطامع و منابع مالی در خاورمیانه خواهد رسید، باید تلاش شود تا این پایگاه برچیده شده و ارتباط آمریکا از خاورمیانه قطع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست