مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور:
قرآن کتاب علم و معرفت است/قرآن دل را از سرچشمه علم الهی سیراب می‌کند
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: قرآن کتاب علم و معرفت است و دل را از سرچشمه علم الهی و بی منتهای خدا سیراب می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، حجت‌الاسلام حسن منتظری در کلاس اخلاق کارکنان مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، اظهار کرد: باید در کنار کمیت و تلاوت قرآن در این روزهای پر برکت تدبر و تأمل در این کتاب آسمانی داشته باشیم.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور تصریح کرد: قرآن کتاب علم و معرفت است و دل را از سرچشمه علم الهی و بی منتهای خدا سیراب می کند.

منتظری افزود: قرآن کتاب زندگی و سعادتمندی است و هزاران دستور کاربردی برای سعادت بشر و به ویژه امت رسوالله دارد که باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: قرآن می فرماید عده ای مردم فقط به دنبال دنیا هستند در آخرت برای این افرد سهم و نصیبی وجود ندارد.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور تصریح کرد: دسته دومی از انسان‌ها در کنار تلاش برای کسب دنیا خود را از آخرت بی‌نصیب نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه در دنیا باید زمینه سعادت آخرت خود را فراهم کنیم، افزود: انسان سعادتمند کسی است که دنیا را مزرعه‌ای برای ساختن آخرت تبدیل کنیم.

وی تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان که درهای رحمت الهی برای ما باز شده است باید با کارهای خوب و انجام صدقات و اعمال نیک بهترین بهره را برای آخرت ببریم.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور اجرای طرح کمک مومنانه را نیز ظرفیت بسیار خوبی برای کمک به دیگران و جمع کردن ذخیره و توشه برای آخرت نام برد و عنوان کرد: این طرح این امکان را فراهم کرده که گوشه‌ای از مشکلات اقشار نیازمند در این شرایط سخت با کمک متمکنین جامعه رفع شود این وظیفه تک تک ماست که هرچه در توان داریم در این زمینه به میدان بیاوریم

فهرست