رئیس مرکز بزرگ اسلامی سنندج:
قراردادن سپاه در لیست تروریست اقدام نابخردانه دیگری از سوی آمریکا است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا اقبال بهمنی اظهار کرد: تمام روحانیون و علمای اهل سنت کردستان این اقدام نامعقول رئیس جمهور آمریکا که سپاه ایران را به عنوان تروریست معرفی کرده محکوم می‌کنند.

وی ضمن محکوم کردن این عمل نامعقولانه ترامپ گفت: اینکه این انسان دیوانه نام سپاه را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داده نشان از عجز و زبونی آنان در برابر اقتدار ملت ایران و همچنین این نهاد ارزشی و انقلابی است.

وی با بیان اینکه سپاه برگرفته از ملت ایران و حافظ نظام مقدس اسلامی است، خاطرنشان کرد: خدمات سپاه در طول  چهاردهه از عمر انقلاب اسلامی قابل تقدیر است.

رئیس مرکز بزرگ اسلامی سنندج افزود: این اقدامات نابخردانه دشمنان نظام هیچ تاثیری در کم کردن محبوبیت این نیروی مخلص و انقلابی نخواهد داشت و قطعا پاسخ محکمی را به آنها خواهیم داد.

وی اذعان داشت: این اقدام آمریکا هیچ تاثیری در حرکت انقلابی سپاه پاسداران ندارد و اقتدار و توانمندی سپاه را عرصه داخلی و خارجی بیشتر و بیشتر خواهد کرد.

وی اضافه کرد: سپاه پاسداران حافظ دستاوردهای انقلاب است و این چیزی نیست که دشمنان آن را بربتابند از این رو با اینگونه رفتارهای سخیف و دور از عقل می‌خواهند خود را آرام کنند.

وی تصریح کرد: دشمنی‌های دشمنان با ملت ایران به ویژه سپاه پاسداران به دلیل تاثیرگذاری این نیروهای رشید در خارج و داخل از منطقه است که آنها را به خشم آورده است‌.

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج افزود: سپاه یک ارگان و لشکر مردمی است و ثابت کرده در هر زمانی که نیاز است در کنار مردم در راستای دفاع از ارزش‌های انقلاب مایه گذاشته است.

 ماموستا بهمنی سپاه یک حزب نیست بلکه یک نهاد مردمی و از بطن مردم است،‌اظهار کرد: سپاه به عنوان نیروی نظامی کشور شناخته می‌شود که مردم ایران به آن تکیه دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست