امام جماعت اهل سنت مسجدالنبی بجنورد:
قضات نظام جمهوری اسلامی باید شهید بهشتی را الگو قرار دهند
بایرام آخوند نظری با تبریک هفته قوه قضاییه گفت: قضات نظام جمهوری اسلامی در تمامی افعال و روش خود باید شخصیت های پرافتخاری چون شهید بهشتی را الگو قرار دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان، آخوند بایرام نظری، امام جماعت اهل سنت مسجدالنبی بجنورد در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: مردمی، انقلابی بودن و پایبندی بر ارزش های اسلامی انتظار مردم ایران از دستگاه قضایی است چرا که همین خصوصیات باعث افزایش اعتماد عموم ملت می شود.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص انجام اقدامات جهادی در قوه قضاییه خطرنشان کرد: اگرچه  اقدامات جهادی و انقلابی توسط حجت الاسلام و المسلمین رییسی انجام شده است ولی این اقدامات باید استمرار داشته باشد، زیرا که این قوه عامل کارآمدی سایر دستگاه های نظام اسلامی ایران است و چنانچه کارآمدتر عمل کند سایر دستگاه ها نیز کارآمدتر و و اصلاح خواهند شد.

آخوند نظری افزود: دلیل موفقیت و محبوبیت حجت الاسلام رییسی به این دلیل است که وی مبارزه قاطع با مفاسد اقتصادی و تخلفان را از دستگاه خود آغاز کرده است که این امر باعث محبوبیت و ایجاد امید در جامعه می شود.

فهرست