امام جمعه بوکان:
قضاوت عادلانه  جامعه را از گرفتاری ها نجات می دهد
امام جمعه بوکان گفت: کسانیکه با عدالت قضاوت می کنند در حقیقت همان قضاوتی را می کنند که پیامبران برای مردم انجام داده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان‌غربی، ملا عباس احمدی باغ در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه و همچنین تسلیت شهادت شهدای ترور و بمباران شیمیایی سردشت گفت: کسانیکه با عدالت قضاوت می کنند در حقیقت همان قضاوتی را می کنند که پیامبران برای مردم انجام داده اند.

وی افزود: بی عدالتی در جامعه باعث  گرفتاری و پیامدهای مختلفی می شود و اگر این بی عدالتی از سوی قضات صورت بگیرد فوق العاده خطرناک است و  از دیدگاه اسلام شخص اولا خودش و بعدا جامعه را به نابودی وفنا سوق می دهد.

امام جمعه بوکان به فرارسیدن هفته صرف جویی در مصرف آب اشاره کرد و گفت: حقیقتا این نامگذاری بجا و شایسته است و نه تنها  هر هفته  بلکه هر روز باید صرف جویی در مصرف آب، برق، گاز انرژی های دیگر مورد توجه قرار گیرد.

ماموستا احمدی افزود: صرفه جویی در مصرف آب به معنی کم مصرف کردن نیست بلکه به معنی درست مصرف کردن است و به خواهران توصیه می شود که آب را بصورت دقیق  مصرف کرده و در مصرف آن صرفه جویی کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست