امام جمعه شهر فراغی:
مؤمنان تلاوت قرآن کریم را همچون یک عادت پسندیده با خود به همراه داشته باشند
امام جمعه اهل سنت شهر فراغی گفت: اگر مؤمنان سعی کنند تلاوت قرآن کریم را همچون یک عادت پسندیده با خود به همراه داشته باشند، فضیلت بسیاری نصیبشان می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند احمد قربان پور در نماز جمعه این هفته شهر فراغی ضمن تبریک عید سعید فطر در خصوص اهمیت قرائت قرآن همچون ماه مبارک رمضان در دیگر ماه‌های سال خصوصا ماه شوال گفت: همان‌گونه که خواندن قرآن کریم در ماه مبارک رمضان ثواب بسیار زیادی دارد، اگر مؤمنان سعی کنند تلاوت قرآن کریم را همچون یک عادت پسندیده با خود به همراه داشته باشند، فضیلت بسیاری نصیبشان می‌شود از این رو بهتر است در ماه شوال نیز همچون ماه روزه‌داری، قرآن کریم را همواره تلاوت کنیم.
وی با بیان اینکه، ماه شوال بسیار مبارک است چرا که این ماه با عید بزرگی همچون عید سعید فطر آغاز می‌شود و این مناسبت خود به تنهایی، منشاء خیر و برکت بسیاری است، تصریح نمود: بعد از ماه مبارک رمضان ماه شوال فرا می رسد که این ماه نیز فضیلت های زیادی دارد و انجام دادن برخی از اعمال در این ماه سفار شده است از جمله مهمترین اعمال این ماه صدقه دادن می باشد.
امام جمعه اهل سنت شهر فراغی ادامه داد: صدقه دادن یکی از موضوعات مهمی است که بهتر است مومنان نسبت به آن در ماه شوال بیش از سایر ماه‌ها توجه داشته باشند.
آخوند احمد قربان پور تصریح کرد: صدقه دادن علاوه بر تاثیر مثبتی که برای فرد صدقه دهنده در پی دارد، نوعی کمک به نیازمندان نیز محسوب می‌شود از این رو ثواب زیادی دارد.

فهرست