خانم حسینی واعظ
مادران و همسران شهدا الگوی خوبی برای جامعه می باشند / اقوام استان به مانند گلستانی در کنار هم هستند
امروز برای بیان سبک زندگی اسلامی باید الگو داشته باشیم، افزود: به شکر خدا ما در زمینه سبک زندگی اسلامی الگو زیاد داریم و همین مادران و همسران شهدا الگوی خوبی برای جامعه می باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، خانم حسینی واعظ در نشست هم اندیشی بانوان فرهیخته و تقریبی اهل تسنن و تشیع گلستانی در گرگان گفت: در استانی هستیم به نام گلستان که اقوام آن نیز به مانند گلستانی در کنار هم هستند.
وی با بیان اینکه، دشمنان هم می توانند در این گلستان با توجه به وجود اقوام و مذاهب گوناگون بیشتر فعالیت داشته باشند، گفت: یکی از مشکلات جامعه ما کم شدن باورهای دینی و اعتقادی است.
مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان تصریح نمود: در این بین نقش بانوان بسیار حائز اهمیت است و تربیت کلی جامعه قرآنی و اسلامی ما را بانوان برعهده دارند.
حسینی واعظ با اشاره به اینکه، امروز تعمیق باورهای دینی ما کم شده است، گفت: دشمن از طرق فضای مجازی بی در و پیکر وارد شده است تا اعتقادات دینی جوانان ما را سست کند و ما نباید از این فضا غافل باشیم و باید کاری انجام دهیم تا باورهای دینی ما استحکام یابد.
وی با بیان اینکه، امروز برای بیان سبک زندگی اسلامی باید الگو داشته باشیم، افزود: به شکر خدا ما در زمینه سبک زندگی اسلامی الگو زیاد داریم و همین مادران و همسران شهدا الگوی خوبی برای جامعه می باشند.
مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان با تاکید براینکه، نقش مادران در تربیت شهدا مثال زدنی است، افزود: در امر تربیت، نقش مادر بسیار مهم و اثر گذار است و امروز اگر با متحد بودن، یاور همدیگر باشیم قطعا بر مشکلات غلبه خواهیم کرد.

فهرست