شناسه خبر: 3518

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=3518

نفر اول مسابقات قرآني در گرگان:
ماه رمضان ماه میهمانی خدا و زدودن زنگار از دل و جان است
مولوي هاشم وحيديان اظهار داشت: اميدوارم جهان اسلام در ماه مبارك رمضان شاهد آرامش، صلح و امنيت باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، مولوی هاشم وحیدیان نفر اول مسابقات قرآنی در گرگان با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان،‌ این ماه را عرصه زدودن زنگار از دل و جان و ارتباط بیشتر با خدا دانست و افزود: عمل به دستورات الهی و احکام دینی به ویژه در ماه مبارک رمضان،‌ باعث می شود ارتباط با خدا بیشتر و دوری از گناه کمتر شود.

ایشان افزود: همانگونه که در ماه صیام مساجد را آماده کرده و به نظافت آن می پردازیم می بایست دلهای خود را نیز متوجه یاد خدا کرده از این طریق به خودسازی بپردازیم.

مولوی وحیدیان، اوضاع جهان اسلام در سالیان اخیر را ناراحت کننده دانست و ابراز داشت: آن چیزی که امروز در جهان اسلام شاهد آن هستیم دوری از یاد و نام خدا و شریعت اسلام است. اگر حکومت های اسلامی به جای پناه بردن به استکبار به خدا پناه آورند تمام مشکلات مادی و معنوی آنها حل خواهد شد.

امام جماعت مسجد عتیق تربت جام با بیان اینکه پیامبر اسلام در پایان ماه شعبان مسلمانان را به گرد خود جمع می کرد،‌ اظهار داشت: پیامبر خدا به مسلمانان توصیه می نمود در گفتن ذکر لااله الا اله به ویژه در ماه رمضان مداومت داشته باشند و از انجام نوافل غافل نشوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست