شناسه خبر: 61653

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=61653

مبارزه با اسرائیل غاصب تا آزادی کامل فلسطین ادامه دارد
شیخ حمزه کردی: مردم مظلوم فلسطین هرگز فراموش نخواهد شد و این مبارزه تا آزادی کامل بیت‌المقدس ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، شیخ حمزه کردی امام‌جمعه اهل سنت جزیره شمالی آزادی فلسطین را آرمان اول جهان اسلام بیان کرد و گفت: قدس اولین قبله مسلمانان بوده و متعلق به عموم مسلمانان است؛ برخلاف تبلیغاتی که در دنیا می‌شود و قدس را یک مسئله عربی جلوه می‌دهند.
وی گفت: درواقع این یک ادعای واهی و بی‌ارزش است همان‌طور که حضرت امام (رحمه‌الله‌علیه) فرمودند: قدس پاره تن اسلام است و لذا آرمان ‌ و خواسته اصلی مسلمانان و جهان اسلام آزادی فلسطین است.
شیخ کردی تصریح کرد: اگرچه در این ایام بنا بر شرایط کنونی و شیوع بیماری راهپیمایی روز جهانی قدس برگزار نمی‌شود اما این مسئله هرگز باعث نخواهد شد که قدس و مردم مظلوم فلسطین که سال‌ها تحت شکنجه و آزار و اذیت رژیم غاصب صهیونیستی قرار دارند فراموش شوند.
امام‌جمعه اهل سنت جزیره شمالی تصریح کرد: بلکه در این شرایط مشت های گره کرده و فریاد آزادی قدس به شکل دیگری مطرح می‌شود و این آرمان هرگز از اذهان مسلمانان پاک و فراموش نخواهد شد.
وی متذکر شد: این مبارزه تا آزادی کامل بیت‌المقدس ادامه خواهد داشت و ان‌شاءالله به‌زودی شاهد ازبین رفتن این غده سرطانی خواهیم بود.

فهرست