شناسه خبر: 101287

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=101287

متاسفانه جوانان و خواهران ما گوش به دهان بیگانگان هستند
مولوی اسلام دوست گفت: متاسفانه جوی حاکم شده که جوان و خواهران ما پیرو بیگانگان هستند و راه و روش خودشان را رها کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان، مولوی خدابخش اسلام‌دوست امام جمعه اهل سنت رمین چابهار در خطبه های نماز جمعه این هفته با تلاوت آیه «یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا ادْخُلُوا فِی السِّلْمِ کَافَّهً وَلَا تَتَّبِعُوا خُطُوَاتِ الشَّیْطَانِ ۚ إِنَّهُ لَکُمْ عَدُوٌّ مُّبِینٌ» گفت: اسلام آخرین دین و تکمیل کننده تمام ادیان آسمانی است. چنانچه پیامبر اسلام صلی‌الله‌علیه‌وسلم آخرین پیامبر است و دیگر پیامبری در دنیا نمی‌آید، اسلام هم آخرین دینی است که الله تعالی برای راهنمایی بشریت فرستاده است. کسی که در پی کامیابی دنیا و آخرت است، تنها راه در دین اسلام است زیرا دین برگزیده نزد الله تعالی اسلام است. «ان الدین عند الله الاسلام»

وی خاطر نشان کرد: با آمدن اسلام تمام ادیان گذشته منسوخ شدند و با وجود اسلام هیچ دینی پذیرفته نمی‌شود. اسلام دینی کامل است و رسوم جاهلیت را نمی‌پذیرد. رسوم جاهلیت هرچند با شعار روشنفکری در جامعه ما بیاید باز هم اسلام آن را نمی‌پذیرد.
مولوی اسلام دوست تشریح کرد: الله تعالی می‌فرماید بصورت کامل در اسلام داخل شوید. چنان نیست که هم مسلمان باشید هم یهودی یا هر فرقه.
مولوی اسلام دوست افزود: بهترین کتاب، قرآن و بهترین سیرت، الگو رسول‌الله صلی‌الله‌علیه‌وسلم است. راه رستگاری در پیروی از سیرت رسول‌الله صلی‌الله‌علیه‌وسلم است. متاسفانه جوی حاکم شده که جوان و خواهران ما پیرو بیگانگان هستند و راه و روش خودشان را رها کردند.

فهرست