امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:
مجاهدت‌های پلیس راه ایجاد هرگونه نا امنی در کشور را بسته است
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با غیرقابل انکار دانستن نقش پلیس در اقتدار و امنیت کشور، گفت: با مجاهدت‌های کارکنان نیروی انتظامی راه برای هرگونه نا امنی توسط دشمنان انقلاب و آشوب طلبان در کشور بسته شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، ماموستا ملا محمد محمدی در دیدار با جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار مجاهدت‌های پلیس راه ایجاد هرگونه نا امنی در کشور را بسته استداشت: حضور پلیس در جامعه همواره اطمینان بخش خاطر مردم و باعث دلگرمی و مایه امید همه افراد جامعه بوده است.

وی افزود: در جریان اغتشاشات ۲ ماه پیش اگر حضور به موقع پلیس در صحنه و برخورد قاطعانه با اجیر شدگان دشمنان انقلاب و عده‌ای جوان فریب خورده نبود اتفاقات بدتری در کشور رخ می‌داد، اما تلاش‌های ماموران نیروی انتظامی جلوی خسارت‌های بیشتر را گرفت.

ماموستا محمدی تصریح کرد: امروز دشمن به هر حیله‌ای متوسل می‌شود تا بتواند به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ضربه بزند، ولی با رهبری بی نظیر مقام عظمای ولایت، بصیرت مردم و حضور مقتدرانه نیرو‌های مسلح از جمله پلیس توطئه‌های آنان همگی خنثی شده است.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در ادامه ترور و به شهادت رساندن سپهبد حاج قاسم سلیمانی را یکی دیگر از توطئه‌های دشمنان عنوان کرد وگفت: آن‌ها به خیال خود با این کار شنیع می‌توانند عزم و اراده مردم ایران را در حمایت از انقلاب و رهبری کم کنند، اما دقیقا برعکس چیزی که آن‌ها تصورش را داشتند، اتفاق افتاد.

وی خاطرنشان کرد: تشییع میلیونی و با شکوهی که از پیکر‌های مطهر شهدای مقاومت در عراق و شهر‌های مختلف کشور صورت گرفت خلاف خواسته سردمداران استکبار را متجلی ساخت و رعب و وحشتی مضاعف‌تر از قبل به جان آن‌ها انداخت.

ماموستا محمدی افزود: مراسم تشییع شهید سلیمانی و همرزمانش تبدیل به صحنه انسجام و اتحاد ملی شد تا جایی که غرب و رسانه هایشان نتوانستند از آن چشم پوشیده و مجبور شدند به شکست سیاست‌های استکباری و تروریستی خود اعتراف کنند.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه اظهار داشت: البته رزمندگان اسلام در سپاه پاسداران انتقام سختی از جنایتکاران آمریکایی گرفته و با موشک باران مقر‌های آنان درس بزرگی به رئیس جمهور آمریکا و همپیمانانش دادند.

وی در پایان تاسف و تسلیت خود را بابت سقوط هواپیمای مسافربری که روز چهارشنبه هفته پیش به اشتباه مورد اصابت قرار گرفت و به شهادت جمعی از هموطنان انجامید، اعلام کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست