شناسه خبر: 1660

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=1660

محکومیت اقدام خصمانه آمریکا توسط امام جمعه اهل سنت تربت جام
مدير مدرسه علميه احمديه و امام جمعه اهل سنت تربت جام با انتشار بيانيه اي اقدام خصمانه آمريكا در تروريستي ناميدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ايران را محكوم كرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان مدیر مدرسه علمیه احمدیه و امام جمعه اهل سنت تربت جام با انتشار بیانیه ای اقدام خصمانه آمریکا در تروریستی نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: دولت آمریکا به دلیل این که از ابزارهای گوناگون علیه جمهوری اسلامی ایران بارها به طرق مختلف استفاده کرده و به نتیجه نرسیده است این بار دست به اقدام جدیدی زده است و می خواهد نوعی فشار روانی و اقتصادی به این کشور وارد کند.

اقدام اخیر آمریکا مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچون تحریمهای گذشته اقدام علیه منافع ملی ایران و غرور ایرانیان به حساب می آید و در نهایت دولت آمریکا که خود متحد و بانی و پشتیبان اصلی گروه های تروریستی در منطقه ما است و در برابر اقتدار سپاه پاسداران به نابودی رفته است دست به چنین عمل مذبوحانه ای زده اند ضمن محکوم نمودن عمل شکست خورده دولت آمریکا در برابر این دسیسه ها از نیروهای مسلح کشور مان به خصوص سپاه مقتدر پاسداران حمایت خود را اعلام می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست