با صدور بيانيه اي
مدیر مدرسه علمیه احمدیه و امام جمعه اهل سنت تربت جام به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد
مدير مدرسه علميه احمديه و امام جمعه اهل سنت تربت جام با صدور بيانيه اي به حضور گسترده و با شكوه در راهپيمايي روز جهاني قدس تاكيد كرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان،‌ مولوی شرف الدین جامی الاحمدی امام جمعه اهل سنت تربت جام و مدیر مدرسه علمیه احمدیه این شهر با صدور بیانیه ای از همه ملت ایران دعوت کرد با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن تجدید بیعت با آرمان های قدس عزیز،‌ اعلام نمایند که همیشه پشتیبان ملت فلسطین هستند.

در این بیانیه آمده است:

روز قدس روز اسلام و حمایت از مردم فلسطین است روز قدس روز مقابله مستضعفین با مستکبرین و روز دشمنی با آمریکا و اسرائیل است که با ظلم و ستم بر ملت های مسلمان حکومت می کنند امروز همه آزادیخواهان در برابر زیادی خواهی استبداد امپریالیسم جهانی به پا خواسته و از حقوق خود دفاع می کنند روز قدس روز تذکر قدرت اسلام به تمام مدعیان سلطه جوی جهان است.

لذا از مردم همیشه در صحنه و بیدار و آگاه دعوت می گردد با حضوری پر شورتر از سالهای گذشته و با توجه به حساسیت های فراوان منطقه ای در روز جهانی قدس جمعه آخر ماه مبارک رمضان شرکت نموده و اعلام نماییم که برای آزادی قدس شریف تا آخر ایستاده ایم و نجات اولین قبله مسلمانان آرزوی همه ماست.

به صحنه می آییم تا صفوف معترضان به استبداد و ظلم جهانی پر رنگ تر شود و دشمنان اسلام با دیدن این همبستگی در ترس و ناامیدی گرفتار گردند.

شرف الدین جامی الاحمدی حاج قاضی

امام جمعه و مدیر حوزه علمیه احمدیه تربت جام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست