مدیر مدرسه علمیه تعلیم القرآن و السنه شورک ملکی: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از دستاوردهای بزرگ ملت و انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان مولوی سید ابراهیم فاضلی در پی گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان گروه تروریستی توسط آمریکای جنایتکار که نمونه بارز خوی استکباری این رژیم خونخوار است، بیانیه ای صادر کرد که به این شرح است:

 

و اعتصموا بحبل الله جمیعا و لاتفرقوا

جهانیان بدانند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از دستاوردهای بزرگ ملت و انقلاب اسلامی ایران است که علاوه بر حفظ امنیت و مسائل دفاعی در عرصه های دیگر همچون سازندگی، عمران، خدمات رسانی به محرومان نقش آفرینی می کند .

نظر به اینکه اساس مشکل استکبار جهانی وجود جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی ایران است، و دشمن اصلی این نظام بخصوص استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار بارها به بهانه های واهی در صدد ضربه زدن به این رکن رکین انقلاب برآمده لذا دژخیمان بدانند که تصویب طرح تروریستی خواندن سپاه پاسداران به منزوی شدن آمریکا منجر خواهد شد و ان شاءالله با مددالهی و وحدت و اتحاد دستان توانمند ایران برای مقابله جدی تر با نظامیان آمریکا جنایتکار در منطقه بازتر خواهد شد.

ضمن محکوم کردن این حرکت از سر استیصال و این حرکت ننگین حقیرانه دولت آمریکا، روحانیت و ملت غیور اهل سنت ایران همگام در کنار برادران اهل تشیع آماده هرگونه ایثار و فداکاری در حمایت از نیروهای عزیز سپاه پاسداران خواهند بود.

از مسئولین محترم در حوزه سیاست خارجی و نیز مجلس شورای اسلامی تقاضا داریم با این دست اعمال ناشایست دولت تروریست پرور آمریکا که خود دارای سابقه در حمایت تروریسم دارد هرچه سریعتر برخورد و اقدام شایسته و پاسخ قاطع و صریح ارسال نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست