با انتشار پیامی؛
مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه درگذشت ماموستا محمدی را تسلیت گفت
حجت الاسلام والمسلمین فاضلی مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه در پیامی درگذشت عالم ربانی ماموستا حاج ملامحمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه را تسلیت گفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه حجت‌الاسلام والمسلمین فاضلی با صدور پیامی درگذشت ماموستا ملا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه را به جامعه اهل سنت، روحانیت و  مردم شریف استان کرمانشاه و خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.

متن کامل پیام به شرح ذیل است

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال عالم جلیل القدر، وارسته و ربانی، مومن و انقلابی و مجاهد خستگی ناپذیر حاج ماموستا ملا محمد محمدی  موجب تأثر و تألم فراوان شد.

این روحانی بزرگوار سالیان طولانی از عمر پر برکت خود را با ثبات قدم در مسیر آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی، تقویت وحدت و بنیان مذهبی، جبهه نماز، تعلیم و پرورش شاگردان دینی صرف کرد.

جناب حاج ماموستا محمدی با ترویج علوم اسلامی عامل اتحاد و منشا آثار و برکات و خدمات فراوانی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی بود که ثمرات آن ماندگار و در آخرت ذخیره‌ای پربار خواهد بود.

ارتحال آن روحانی وارسته را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، علما و روحانیون، بیت گرامی آن مرحوم و مردم ولایتمدار کرمانشاه تسلیت عرض کرده و از پیشگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی و بردباری مسالت می‌نمایم.

 

حجت الاسلام و المسلمین فاضلی

مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه

فهرست