نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری:
مردم با مشارکت حداکثری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور داشتند
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: شاید مواردی از کرونا در برخی از نقاط کشور مشاهده شد اما دشمن با تبلیغات فراوان و بزرگ نمایی در صدد بود تا از این طریق مردم را از حضور در پای صندوق های رای بازدارد اما مردم هوشیاری خود را حفظ و بار دیگر با اعلام وفاداری خود به نظام، رهبر معظم انقلاب و کشور موجب یأس دشمن شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، مولوی سلامی، نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت و گو با خبرنگار ما، بیان کرد: مردم با شور و شوق و با مشارکت حداکثری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.
وی افزود: در سیستان و بلوچستان همچون سنوات گذشته علی رغم تمامی تلاش دشمن برای عدم حضور مردم پای صندوق های رأی و ضعیف نشان دادن رابطه بین ملت و نظام اما مردم وظیفه شناس با هوشمندی و آگاهانه در انتخابات شرکت کردند.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: شاید مواردی از کرونا در برخی از نقاط کشور مشاهده شد اما دشمن با تبلیغات فراوان و بزرگ نمایی در صدد بود تا از این طریق مردم را از حضور در پای صندوق های رای بازدارد اما مردم هوشیاری خود را حفظ و بار دیگر با اعلام وفاداری خود به نظام، رهبر معظم انقلاب و کشور موجب یأس دشمن شدند.
وی با بیان اینکه مردم در گرایش به احزاب آزادانه عمل می کنند تصریح کرد: معتقد است که احزاب مسائل فرعی هستند اما مردم در این انتخابات با درایت عمل کردند و در انتخاب نماینده، امنیت و ارتقاء کشور را مد نظر قرار دادند.

 

فهرست