امام جمعه موقت سقز
مردم با پرداخت به موقع مالیات زمینه عمران و آبادانی کشور را فراهم کنند
امام جمعه موقت سقز گفت: مردم با پرداخت به موقع مالیات زمینه عمران و آبادانی کشور را فراهم و در این راستا کمک کار مسوولان باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا ملامحمود ابن‌الخیاط در خطبه‌های امروز در مسجد جامع شهر سقز به فلسفه حج ابراهیمی اشاره و اظهار کرد: مکه مکرمه این روزها آغوش خود را به سوی مسلمانان گشوده است.

وی تصریح کرد: حجاج از سراسر جهان از جمله کشورمان با دلی سرشار از عشق و علاقه به نبی مکرم اسلام (ص) در سرزمین وحی حضور پیدا می‌کنند تا در حج ابراهیمی امسال شرکت داشته باشند.

ماموستا ابن‌الخیاط خاطرنشان کرد: از خداوند تبارک و تعالی تمنا داریم ضمن قبولی طاعات و عبادات مسلمانان در مکه و مدینه، شاهد پیروزی اسلام در همه زمینه‌ها بر کفر جهانی باشیم.

امام جمعه سقز با بیان اینکه حج رکن پنجم دین اسلام است، گفت: خداوند بزرگ مناسک حج را بر تمام مسلمانانی که توان رفتن به خانه خدا را دارند واجب کرده است.

به گفته وی، مسلمانان زیادی آرزوی پیدا کردن چنین توفیق الهی را دارند،  امیدواریم این سفر معنوی نصیب همه مسلمانان جهان به ویژه مسلمانان ایران اسلامی شود.

وی در ادامه سالروز تاسیس تامین اجتماعی و هفته مالیات را به همه فعالین این عرصه تبریک گفت و افزود: این انتظار را از مردم داریم که مالیات خود را پرداخت کنند تا هزینه‌ها در راستای عمران و آبادانی مملکت صرف شود و در این راستا کمک‌کار مسوولان باشند.

امام جمعه سقز در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه این هفته با تبریک ۲۶ تیرماه، سالروز تاسیس شورای نگهبان عنوان کرد: شورای نگهبان در انتخابات‌های گذشته بدون توجه به خواست دشمنان، در راستای صیانت از آرای مردم حرکت کرده است.

امام جمعه موقت سقز عنوان کرد: دشمنان همواره تلاش کرده‌اند، انتخابات‌های برگزار شده در ایران اسلامی را به کام مردم تلخ کنند که این اقدام آنان با هوشیاری مردم به یاس تبدیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست