شناسه خبر: 890

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=890

امام جمعه موقت بانه:
مردم در حد توان برای حمایت از سیل‌زدگان گام بردارند
امام جمعه موقت بانه به وقوع سیل در برخی نقاط کشور و آسیب‌های جانی و مالی ناشی از این بلای طبیعی اشاره کرد و گفت: همه مردم باید در حد توان در راستای حمایت از سیل‌زدگان گام بردارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ، ماموستا جمال کریمی در خطبه‌های نماز جمعه بانه ضمن تبریک سال نو اظهار کرد: امیدواریم سختی‌های سال ۹۷ را در این سال تجربه نکنیم و زمینه رونق اقتصادی و رفع مشکلات فراهم شود.
وی با اشاره به نام‌گذاری امسال به عنوان سال رونق اقتصادی گفت: در شهرهایی مانند بانه که مرزی هستند این انتظار از مسوولان می‌رود که با ایجاد واحدهای تولیدی زمینه رونق اقتصادی را فراهم آورند.
امام جمعه موقت بانه افزود: مسوولان باید در راستای توسعه و رونق تولید با هدف ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری گام بردارند.
ماموستا کریمی با بیان اینکه امروز بازار گرانی و بی‌نظارتی در برخی نقاط کشور حاکم شده است و مردم از نوسانات قیمت‌ها در بازار گله‌مند هستند، گفت: امیدوارم با تلاش و جدیت مسوولان زمینه رفع این مشکلات فراهم شود تا مردم بیش از این زیر فشار و مشکلات نباشند.
وی با بیان اینکه مسوولان باید توان خود را روی رفع مشکل بیکاری جامعه قرار دهند، گفت: مردم نشان داده‌اند با وجود تمام مشکلات نظام را دوست دارند و مسوولان باید قدردان چنین مردم ولایت‌مدار و انقلابی باشند.
امام جمعه موقت بانه به وقوع سیل در برخی نقاط کشور و آسیب‌های جانی و مالی ناشی از این بلای طبیعی اشاره کرد و افزود: همه مردم کشور باید در حد توان در راستای حمایت از سیل‌زدگان گام بردارند و مسوولان نیز تمام توان خود را به کمک به سیل‌زدگان اختصاص دهند.
ماموستا کریمی به همسایه خوب از دیدگاه دین اسلام اشاره کرد و گفت: اگر انسان نماز و روزه سنت بگیرد ولی همسایه خود را آزار دهد خداوند او را نمی‌بخشد.
وی خاطرنشان کرد: بسیاری از افراد در حق همسایه نیت بد و بدگمانی می‌کند این کارها در دین اسلام قابل قبول نیست و شخصی که همسایه‌ خود را اذیت کند به بهشت وارد نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست