امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:
مردم در کنار سپاه و‌ سپاه در کنار مردم بوده و ‌این رمز ماندگاری و جاودانگی این کشور است.
ماموستا ملا محمد محمدی در واکنش به اقدام خصمانه دولت آمریکا در مورد سپاه پاسداران انقلاب بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه،در پی  قرار دادن نام سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در فهرست گروهکهای تروریستی از سوی دولت آمریکا،ماموستا ملا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با صدور بیانیه ای این اقدام خصمانه آمریکا در مورد سپاه پاسداران انقلاب را محکوم کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

ملت ایران از آغاز تاسیس این نهاد مردمی و قدرتمند تاکنون ، چه در سالهای قوام و شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ، چه در دفاع مقدس و تقدیم هزاران شهید از بهترین جوانان این سرزمین و چه در سالهای سازندگی و توسعه کشور خدمات سپاه پاسداران را فراموش نمی کنند .

 

نهادی که در بطن جامعه ، در دل مردم و در اصول انقلابی ترسیم شده توسط بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران ریشه دارد.

 

اینکه نهاد ضد تروریستی و درهم کوبنده سازمانهای ضد بشری و‌ تروریستی را تروریست بخوانند ، عمق بلاهت و دشمنی پدید آورندگان و حامیان اصلی ترور در سراسر جهان است و نزد ملت ایران و ملل منصف جهان نه تنها پذیرفته نیست بلکه موجب بر افتادن پرده از چهره واقعی آمریکا است.

 

اینجانب ، ضمن تبریک میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار ، این اقدام ترامپ و‌هم دستانش را محکوم نموده و‌اعلام می کنم مردم در کنار سپاه و‌ سپاه در کنار مردم بوده و ‌این رمز ماندگاری و جاودانگی این کشور است.

محمد محمدی

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه

۲۰ فروردین ۱۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست